Унікальність родовища

Родовищє
Підземне каховське родовище сформувалося дуже давно і, збагачуючись корисними солями та мікроелементами протягом сторіч, воно набуло унікальних властивостей. Збалансований природний набір мікроелементів, природна чистота і кришталева прозорість - ось далеко неповний перелік якостей мінеральної води "Каховка". Глибина підземного каховського озера сягає 63 метрів.
Але найбільшим здобутком регіону є те – що він один з небагатьох в Україні має статус екологічно чистого, оскільки саме тут знаходиться біосферний заповідник «Асканія Нова».
Заповідник був заснований в 1898 році і з тих пір територія в 33 307 гектарів не піддавалась жодному промисловому втручанню людини. Відповідно, вода даного родовища є унікальною за своєю чистотою та корисністю. Також важливо, що Каховскьий регіон переважно використовується для фермерських потреб і не має великих промислових та індустріальних об'єктів.
Наша мінеральна вода багаторазово брала участь і перемагала в різноманітних конкурсах, зокрема брала участь у Всеукраїнському конкурсі якості продукції «100 кращих товарів України» у 2008 році й перемогла у номінації «Продовольчі товари». Це свідчить про те, що мінеральна вода «Каховка» не тільки відповідає існуючим стандартам якості, а й визнана фахівцями та споживачами.