Виробництво

Завод мінеральної води «Каховка» – провідний вітчизняний виробник з великим досвідом роботи. Підприємство оснащене сучасним обладнанням та сертифіковане за всіма стандартами (також наразі завод впроваджує систему управління безпекою харчових продуктів НАССР). Робітники заводу мають середній стаж близько 8 років і тому не просто роблять свою справу професійно, а й ставляться до виробничого процесу з любов’ю, адже вода – це продукт, що дарує життя!

Протягом усього періоду свого існування підприємство постійно збільшувало випуск продукції, розширювало асортимент. На базі сучасних технологій підприємством проводиться розлив 9 найменувань мінеральної води. Продукція підприємства користується попитом не тільки в Херсонській області, а також в Запорізькій, Дніпропетровській, Миколаївській, Кіровоградській областях та в Криму.

Найважливішим аспектом роботи заводу є дотримання усіх стандартів якості. Мінеральна вода «Каховка» вода виключно природного походження і піддається лише фільтрації та знезараженню до потрапляння в тару. На підприємстві діє акредитована виробничо-технологічна лабораторія, яка займається щоденною перевіркою якості води на всіх етапах виробництва - від видобутку з родовища до фасування в тару. Вся продукція сертифікована в Україні, пройшла санітарно-епідеміологічні випробування в державних контролюючих органах.

Велика увага приділяється кваліфікації, здоров'ю та безпечній роботі персоналу. Систематично проводиться робота по підвищенню фахового рівня працюючих спеціалістів, вони постійно відвідують спеціалізовані семінари.

За багаторічну діяльність підприємство отримало багато нагород та відзнак, зокрема за бездоганну якість продукції та вагомий вклад в розвиток міста.

\Виробництво